This project has been funded with support from the European Commission. The author is solely responsible for this publication (communication) and the Commission accepts no responsibility for any use may be made of the information contained therein. In compliance of the new GDPR framework, please note that the Partnership will only process your personal data in the sole interest and purpose of the project and without any prejudice to your rights.

Etik Gıda Girişimciliği için 90 Günlük Rehber ile tanışın!

Kapsamlı 90 günlük "Etik Gıda İşletmesi Geliştirme" programımızla etik gıda işinin geleceğine katılın. Yenilikçi OER'lerimiz (Açık Eğitim Kaynakları), eğitimcileri AB gıda sisteminin hızlı dönüşümü için uyarlanmış eksiksiz bir araç setiyle donatıyor.

Neler dahil?

Etik gıda girişimini derinlemesine incelemek için ustalıkla tasarlanmış Müfredat.
Öğrenci ilerlemesini ölçmek için Net ÖğRenme Hedefleri.
Yeni bilgileri uygulamak için ilgi çekici ödevler.

Neden Hayati Önem Taşıyor

Bitki temelli beslenmeye olan talep arttıkça, gıda girişimcileri sağlık ve sürdürülebilirlik arasındaki köprü haline geliyor. Ancak bir boşluk var - mevcut HEI ve VET kursları yetersiz kalıyor. Çok formatlı programımız bunu değiştirmek için burada.

Etik Gıda Devrimi için Eğitimcileri Donatın

Kaynaklarımızla, eğitimciler genel konulardan çağdaş etik gıda pazarına ilişkin uzmanlık bilgilerine geçiş yapabilirler. Yenilikçi fikirlerin başarılı işletmelere dönüşmesine yardımcı olun.

Etik gıda girişimciliği eğitiminde ön saflarda yer alın ve başlamak için aşağıdaki modülleri VE Kolaylaştırıcı Kılavuzunu indirin!

© 2024 Ethical Food Entrepreneurship. All rights reserved.
menuchevron-down